Blesk je nejen jev provázející bouřku, ale i název magazínu vycházející jak v tištěné tak i internetové podobě. Každý den nabízí nové zprávy ze světa i z domácí scény. Blíže se podívejme na tu webovou podobu a struktura deníku.

Internetové stránky jsou přehledné a zcela funkční. Na domovské stránce je zobrazen zajímavý přehled všech rubrik magazínu. Hned po otevření webového okna vidíme ty nejnovější a nejdůležitější zprávy. Dále je zde stále vyobrazeno momentální stav počasí a najdeme zde i rychlý vstup do televizního magazínu a astro sféry, konkrétně horoskopů. Jsou zde rovněž odkazy na Blesk peněženku a Blesk mobil.

Tento deník nemá moc kvalitní jméno mezi lidi, přičemž nabízí stejná témata a informace jako jiné podobné mediální plátky. Na jejich internetových stránkách je faktů i domněnek mnohem více než v tištěné podobě a tak je pravděpodobné, že časem převálcuje webová stránka novinovou podobu. Navíc ušetří české lesy a ubude odpadu.

Rubriky

Celkem je zde čtrnáct rubrik. Ty mají své další individuální dělení. Jsou hezky a kvalitně napsané. Každá je chronologicky řazená a má vlastní archiv článků.
1. Zprávy – ze světa a z České republiky. Informace politické, krimi zprávy, kultura a terorismus.
2. Regiony– Specifičtější rozdělení je na čtyři hlavní města. Praha, Brno, Ostrava a Plzeň.
3. Testy – Na veškeré jídlo a pití. Testy potravin kvality na jednom místě.
4. Celebrity– Pády, vzestupy i prohry všech známých celebrit a mediálních tváří. Drby a kauzy jsou zde na denním pořádku. Zde ví magazín Blesk často dřív určitou věc než sama celebrita.
5. Sport – I zde je uplatněno větší rozdělení na fotbal, hokej, tenis a ostatní druhy sportu. Výsledky, novinky a vše o sportovcích a jejich soukromého života.
6. Pro ženy– Co, kdy, jak, proč, s kým, kde jíst či nejíst, nosit, pořídit a být krásná a vitální. Rady pro každého kdo je s trendem.
7. Hobby– Vše o bydlení, zahradě, kutilství. Rady pro hospodyňky a zahrádkáře.
8. Horoskopy– Jsou zde jak klasické horoskopy k jednotlivým slunečním znamením tak jsou zde i články z astro sféry.
9. Cestování – Informace o všech zajímavých místech na světě i krásných koutek v tuzemsku.
10. Digital– Kdo se ztrácí v dnešním technickém světě a nestačí držet krok s vývojem, zde najde souhrn všech novinek a hned mu bude v digitálním moderním světě mnohem lépe.
11. Rádce – Nevíte si rady v práci, máte otázky k životnímu stylu nebo řešíte peníze? Projděte si tuto rubriku.
12. Právní poradna– Rady k situacím, které napsal sám život. Bezplatná právní poradna.
13. Pro muže– Nahotinky a vše co se i jen náznakem týká sexu. Každý den je zde zobrazena jiná dívka dne.
14. Auto – Co je druhým koníčkem mužů po sexu? Ano, jsou to auta. Takže milý pánové, a některé dámy, které hrozně moc milujete auta, tady rubrika je jen vaše.

Blesk peněženka a mobil

Jsou to dvě služby spadající pod magazín Blesk. Peněženka i mobil fungují bez smlouvy a tedy bez závazku. Pro spoustu lidí jsou tedy vítaný řešením jak levně volat a mít možnost vlastní karty k placení bez nutnosti vedení účtu v bance.