Široká nabídka a skvělé ceny. Mít vlastní bydlení se rozhodně vyplatí. Je to pohodlnější, příjemnější a komfortnější. Vlastní dům je zkrátka vlastní a můžete si s ním a v něm dělat, co se Vám líbí a co budete chtít. Není to příjemná představa?
Krásný, moderní a vlastní dům může mít každý!
Jak se dají využít mobilní domy? Komu mohou udělat radost?

dřevěný srub

Radost pro každého

a) Bydlení pro rodiny s dětmi– mnoho lidí si myslí, že když už má děti, tak nemůže mít vlastní bydlení, což samozřejmě není pravda. Asi se nepustíte do náročné stavby domu, ale co takhle zvolit za obydlí vlastní mobilní dům, který bude krásný na pohled a praktický vnitřním uzpůsobením? Takovýto dům si totiž můžete sami navrhnout pomocí našeho konfigurátoru. Sami si můžete vytvořit nákres svého budoucího bydlení. Řekněte si, jak by dům měl vypadat podle Vašich představ. My jej jenom postavíme a přivezeme až na místo určení, kde v něm budete žít. I rodiny s dětmi si v něm najdou to pravé, tomu pevně věříme https://www.lavarohouse.cz/.

spokojená rodina

b) Vhodné pro páry, nebo mladé lidi, kteří si to spolu chtějí zkrátka jen vyzkoušet– mnohdy totiž hned na začátku vztahu nemůžeme vědět, jestli s daným partnerem budeme navěky. Proto se nám často nechce investovat větší finanční obnos do stavby domu, když jste předtím bydleli u rodičů a ještě jsme si spolu bydlení ani nevyzkoušeli. Tento způsob bydlení je pro tyto případy naprosto ideální.

c) Bydlení pro manžele a mladé rodiny– máte přechodné bydliště? Už jste se s partnerem vzali, ale zdá se Vám, že v bytě nechcete zůstat? Plánujete miminko a raději byste jej vychovávali někde v soukromí? Pak můžete vyzkoušet právě bydlení v mobilheimu. Nebo s partnerem jenom chodíte a přejete si trávit více času v přírodě? Pak je to ideální a navíc ještě levný způsob, jak si zajistit vlastní soukromé bydlení. Všude kolem čerstvý vzduch, Váš soukromý pozemek a Váš soukromý dům. Moc hezká představa nemyslíte?

spící dítě

d) Bydlení na stáří– vhodný dům pro starší ročníky. Mějte na stáří vlastní dům, ve kterém se budete cítit pořád příjemně.