Pokud chcete ženě dát dar, který jí udělá radost, většinou potřebujete danou ženu dobře znát. Trefit se ženě do vkusu není vůbec jednoduché, chce to dobře přemýšlet a především se chytře vyptávat. A pak jsou i věci, které udělají radost většině žen, i těm náročnějším. A k jakékoli příležitosti, k jakémukoli dárku, nikdy nezapomeňte na květinu.

dar

Kosmetika

Pozor, tohle je chyták. Kosmetika není vhodný dárek pro každého. Především musíte vědět, jakou kosmetiku žena používá a o jakou stojí. Nemá cenu kupovat kosmetiku jen tak od oka, protože ji většinou prostě nebude používat. Takže kosmetiku jen v případě, kdy víte, jakou bude žena používat.

Oblečení a doplňky

Oblečení a doplňky jsou věcí, která vždycky udělá radost, pokud víte jaké se ženě líbí. Pokud nevíte, vezměte raději poukaz do obchodu, kde si to oblečení může koupit. To udělá mnohem větší radost než když vezmete něco, co nebude dobře sedět. Nemůže být horšího dárku, než takového který vám nesedí.

ruce šperky

Šperky

Každou ženu potěší šperk, jen je otázkou jaký. Některé ženy rády zlato a drahé kameny, jiné ženy ocení spíše autorské šperky s příběhem. Pokud danou ženu dobře znáte, nebojte se koupit jí to co se jí líbí. Ale pokud si nejste jistí, ženu vždy potěší šperk na míru, který bude opravdu originální. Nebojte se jí nechat šperk vytvořit přímo u šperkaře, který se danému umění opravdu věnuje. Krásné šperky vznikají třeba a z epoxidové pryskyřice.

Praktické dárky

Pokud žena nemá nějaký hodně specifický koníček, který by pravidelně vykonávala, pak jí praktické dárky většinou moc nepotěší. Především dárky do kuchyně ženy moc neocení, a není divu. Dárek má udělat radost, nepřipomenout klasické domácí práce ale potěšit. Vyhněte se domácí drogerii, pomůckám do kuchyně či dalším podobným „praktickým“ dárkům. Tyto věci si žena jednoduše koupí sama ve chvíli, kdy je bude potřebovat.