Mládí je krásné samo o sobě. Ovšem mladá dívka se o svoji krásu sama nijak nezasloužila, je jí daná přírodou. Půvab žen, které vstoupily již do druhé poloviny svého života, však souvisí s jejich sebepoznáním, moudrostí a znalostí. Vychází zevnitř a může být mnohem přitažlivější než v mládí. Není třeba svůj věk maskovat a dělat všechno možné pro to, abych vypadala mladší. Naopak respektovat svůj věk a být sama sebou přináší mnohem více ovoce.

 babička a děda na lavičce

MŮŽETE BÝT ŠŤASTNĚJŠÍ

Stárnutí nemusí znamenat jen samé negativní věci jako zdravotní potíže v menopauze, ztráta partnera či prázdné hnízdo po odchodu dospělých dětí. Naopak to může přinést spoustu pozitivních možností, o kterých jsme si dříve mohly jen nechat zdát. Především čas sama na sebe, na svoje zájmy a koníčky a dokonce i bezstarostný sex. Měly jste snad čas starat se samy o sebe, když byly děti malé a stres na denním pořádku? Nyní vám nic nebrání rozmazlovat se a vzít svůj život plně do svých rukou. Odpočinutá a spokojená žena, využívající svoje zkušenosti, bude mít příjemnou, usměvavou a tím i krásnou tvář. Můžete začít cvičit, běhat a dovést k dokonalosti i svoji postavu. Každý den můžeme potkat nějakou ženu, která navzdory staršímu věku má postavu lepší než dvacetiletá mladice.

 hromadné cvičení

JAK NA TO?

Žena stárne a přestává mít možnost přivádět na svět děti. Končí její mateřství, ale zase začíná veledůležitá role babičky. Proč si ji pořádně neužít a nenechat si vlít do žil elán a energii svých vnoučat? Každá žena je také nevyčerpatelným zdrojem lásky a měly byste být něžné a jemné v každém věku. I ve vaší zranitelnosti spočívá síla, se kterou probouzíte v mužích lásku, a to v jakémkoliv věku. Spolu se zdravým životním stylem a především s vyváženou stravou získáváte další možnost zharmonizovat svoje tělo i všechny svoje smysly a přesvědčit sebe i svoje okolí, že krása není doménou jen mladých žen.


5/5 - (1 vote)