Když rostete, dospíváte a připadáte se jiní, neuzavírejte se do sebe. Vaše prázdnota, neopodstatněný zmatek a strach, svíravý pocit na hrudi, stav, který ani neumíte popsat, to vše samo nezmizí. Možná se vám povede to na čas potlačit, ale vždy, když budete mít své horší životní období, ten nepříjemný a nevysvětlitelný pocit se vám vrátí zpět. Můžete to popírat, lhát si, zkusit si najít něco, čím to vytěsníte, ale bude vás to hodně omezovat a kazit život.

meditující žena

Na některé stavy duše nepomůže pohlazení partnera, návštěva vašeho lékaře ani polykání růžových pilulek. Ať už vás bude trápit panický strach z vody, a nebudete vědět proč, nebo vás bude bolet ruka a žádné lékařské vyšetření nic nenajde, nebo se budete probouzet bezdůvodně v panické hrůze se zrychleným dechem a mokrým čelem, měli byste zkusit najít odborníka, který citlivě, ale odborně bude pracovat s vašim podvědomím.

Jednou z metod takového postupu je hlubinná regresní terapie. Strach a pocit trapnosti, a hlavně nedůvěra ve výsledek, vás může hodně svazovat, ale zkuste to překonat a vyhledat pomoc.

Váš terapeut s vámi vše citlivě a zřetelně probere a vysvětlí vám, jak budete společně postupovat a co vlastně hlubinná regresní terapie znamená.
symbol harmonie

Prvním krokem k úspěchu je důvěra, kterou musíte k terapeutovi mít. Nestyďte se zeptat na vše, co vás zajímá, dostane se vám odpovědí.

Vaše podvědomí může být zatíženo prožitky, které si třeba ani nemůžete pamatovat a teprve touto terapií k nim můžete najít cestu a krok za krokem je zpracovat. Předsudky naší společnosti se vůbec netrapte. Kdo sám neměl pocity podobné těm vašim, nikdy nepochopí, jak může být každý den těžké žít tak, jak se od vás očekává.

Rozhodně nečekejte zázrak, ale osvědčený terapeutický postup, který funguje už řadu let, jen je v současnosti zastíněný moderní medicínou, která před prací s lidskou energií a podvědomím, upřednostňuje skalpely a léky.