Když jsem byla těhotná, tak jsem chtěla samozřejmě pro své dítě potom to nejlepší. Stále jsem hledala opravdu nejlepší věci, které by se pro moje dítě hodili a které by pro něj byly samozřejmě co nejvíce bezpečné. A proto, když jsem byla už ve třetím měsíci těhotenství, tak jsem se zamilovala do jednoho krásného kočárku, který jsem viděla na webové stránce maxim-kocarky.cz, kde jsem našla v různých kategoriích produkty, jako třeba například kočárek Riko naturo. A musím uznat, že právě kočárek Riko naturo mě zaujal nejvíce, protože vypadá opravdu skvěle.

Děti chtějí pohodlí.

Taky mě zaujalo to, že má opravdu perfektní materiál, který se jen tak nevidí. Když jsem se potom ptala své kamarádky, který kočárek ona by si vybrala, kdyby byla těhotná, tak mi řekla, že by si vybrala právě tak je kočárek Riko naturo. Jsem ráda, že kamarádka má opravdu stejný názor jako já. A chtěla jsem se taky zeptat svého přítele, jenomže mu bylo úplně jedno, jaký kočárek budeme mít. On se prý zajímá o jiné věci. Přítel prý koupí nějakou kvalitní autosedačku a další věci jako postýlku. A já jsem chtěla mít hlavně pěkně kočárek, protože vlastně já budu jezdit s dítětem velice často v kočárku.

Ráda vozím malé děti.

Baví mě totiž dlouhé procházky a když jsem vozila sestře jejího syna, tak mě to opravdu hodně bavilo a těšila jsem se, až budu mít své dítě, abych ho mohla taky vozit v nějakém pěkném krásném kočárku. A když jste měli malé děťátko vy, tak jaký kočárek by se vám líbil nebo jaký byste si pořídili? Myslím si, že mnoho lidí, a hlavně tedy žen, maminek, by samozřejmě chtělo, aby jejich věci pro miminko byly perfektní. Já jsem si taky vybrala mimo kočárek Riko Naturo taky pěknou přenosnou postýlku, když je syn u babičky, aby tam mohl přespávat. Syn má totiž babičku moc rád a taky tam chce spinkat. Jsem ráda, že si takhle rozumí.