Milý muži, je ti osmnáct a více let? Pak jsi tu správně! Jestli hledáš to teprve pravé uvolnění, najdeš ho v našem luxusním salonu erotické masáže Mataharisalon, kde již po vstupu budeš příjemně překvapen příjemným a zároveň komfortním prostředím, které obývají naše profesionální a proškolené masérky!

rozkoš žena

V klidu svého domova si tu svou můžeš vybrat a zarezervovat si ji na čas, který ti vyhovuje.

Po příchodu do salonu se tě ujme, uvítá a vysvětlí postup masáže. Poté následuje vždy společná sprcha, kde už můžeš popustit uzdu fantazii, pokud jsi to už neudělal cestou do našeho salonu. Ale respektujeme i to, pokud budeš chtít chvíli ve sprše trávit sám.

Stejně tak si můžeš přát, aby tě masírovala zcela nahá masérka anebo pokud tě vzrušuje erotické prádélko, může být masérka oděna do tohoto kousku oděvu.

žena erotika

Po sprchování tě slečna dovede k futonu, kde o tebe bude po celou dobu přepychově pečovat. Nejprve své mladé pevné tělo natře voňavým horkým éterickým olejem a poté natře i každý kousek tvého těla. Bude se tě dotýkat svýma rukama na všech částech tvého těla, které jemně prohmátne a nabudí tak ke stylové erotické masáži body-to-body.

Začne hlavní část masáže, kdy ty ležíš na břiše a ona se přitiskne svým tělem ke tvému tělu a masíruje http://www.holidaycat.cz/proc-kocky-preslapuji/body-to-body. Projíždí zádové svaly, stehna, zadní část stehen, pozadí, sklouzne i k bokům, nevynechá žádný kousek tvého žádostivého těla. Poté si tě otočí a pokračuje v masírování prsy i tělem.

Tvé vzrušení dokáže nabudit na nejvyšší možnou míru a dbá na to, aby neustále stoupalo až do neuvěřitelných výšin. Garantujeme ti, že to jsi ještě nezažil! A když přijde tvoje chvíle, sklouzne k tvým intimním partiím, kdy vezme do rukou tvůj gradující penis i varlata a rafinovanými pohyby a ruční stimulací tě přivede k úžasnému vrcholu.

V našem salonu přeměňujeme sny ve slastnou skutečnost!