Potřebovali byste ke své zásilce připojit ještě dodací list, fakturu nebo jakýkoliv jiný dokument? Určitě nemusíte posílat dopis a zásilku zvlášť, je to mnohem jednodušší. Stačí, abyste na zásilku připevnili speciální samolepící obálku https://www.samolepiciobalky.cz/eshop/samolepici-obalky, která zde bude perfektně držet. Její spodní strana je vysoce lepivá, tudíž lepení na krabice a podobné povrchy nepředstavuje absolutně žádný problém nebo ohrožení. Právě naopak, problémem bude tento prvek od balíku vůbec odseparovat. O odloučení během přepravy se tedy opravdu bát nemusíte.

dopisní obálky

Co lze takto posílat?

Určitě si taky kladete otázku, co můžete vlastně tímto způsobem zasílat. Je to jednoduché, můžete sem vložit vše, co se zkrátka nevešlo do zásilky, nebo co chcete, aby bylo mimo ni. Jedná se tedy nejčastěji o nějaké faktury, dodací listy, návody na použití, účtenky a tak podobně. Je to zkrátka speciální vnější schránka pro tiskoviny, které chcete poslat zároveň se zásilkou, a to tak, aby si toho adresát nemohl nevšimnout.

Potisk na míru

Neváhejte si tyto praktické samolepící obálky pořídit do zásoby, abyste je mohli začít aktivně využívat. Můžete si buď pořídit nějaký základní set, který bude obsahovat několik set kusů, pokud však lpíte na originalitu a chcete dodat těmto prvkům punc osobitosti, tak je dobré využít potisku na míru. Nudnou bílou můžete nahradit až čtyřmi barvami dle vaší volby. Zásilka se tak stane ještě více odlišná.

pošta

Samolepící obálky lze rozhodně považovat za novinku, protože se používají až v poslední době. Je to opět krůček dopředu, který nenápadně posouvá poštovní úroveň o něco výš. Držte se tedy moderních trendů a najděte si k tomuto praktickému prvku cestu, uvidíte, že je to praktické a že to ocení i vaši adresáti, kterými jsou nejčastěji vaši zákazníci.