Sháníte peníze pro vaše podnikání? Nevíte, kam jít nebo kde je získat? Pokud vás již v bance odmítli, pak nezoufejte, je tady ještě jiná možnost, jak získat výhodný úvěr a ručit nemovitostí. Jedná se o americkou hypotéku bez registrů nebo bez doložení příjmů. Pod těmito názvy se totiž ukrývá finanční produkt, který je určen podnikatelům. Mohou si jej tedy sjednávat firmy a podnikatelé https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/.

euro

Peníze na cokoliv, co budete potřebovat ve firmě uhradit

Máte závazky či dluhy? Čekají na vás ve firmě nezaplacené faktury? Musíte je už rychle splatit nebo budete mít na kontě další sankce či pokuty? Potřebujete finance okamžitě? Někteří klienti opravdu pospíchají a není se co divit, dnešní finanční systém je nastaven poměrně přísně, takže pokud nezaplatíte faktury včas, můžete mít daleko větší problémy a to například v podobě dalších pokut nebo sankcí, nemluvě o záznamech v registrech, kam se píší dlužníci. Právě registry jsou v posledních letech velice často diskutovatelným tématem. Záznam přitom získáte snadno, například za jednu nezaplacenou fakturu nebo opožděnou splátku. Registry jsou veřejné a neveřejné, takže do těch veřejných může nakouknout kdokoliv, zatímco do těch uzavřených pouze oprávnění uživatelé, takže se tam běžně nedostanete. Záznamy navíc neprší za týden nebo za měsíc, ale až za pár let.

koruny

  • Kvůli záznamům často lidé nezískají úvěr v bance. Platí to samozřejmě také pro podnikatele. Jakmile máte jednou vroubek, už si ani neškrtnete.
  • Přitom soukromé společnosti, jako je ta naše záznamy tolerují. Tolerujeme také nízkou bonitu žadatele, nebo jeho nízké daňové přiznání. Nevadí ani, když máte exekuce. I s tím se dá něco dělat.
  • Naše společnost se dokonce zaměřuje na takovéto klienty, kteří mají problémy s registry, dluhy nebo mají dokonce exekuce.
  • Garantujeme nízké splátky jako při žádání o americkou hypotéku.