Polštářky kam se podíváš

Když člověk žije v pokoji v bytě nebo domě svých rodičů, často mu na vzhledu jeho pokoje tolik nezáleží. Klidně snese hnědou knihovnu po babičce vedle bílé postele, červené závěsy a žlutozelené povlečení. Jednoho dne si ale každý zvesela sbalí ten svůj uzlíček a vyrazí směr vlastní bydlení. A pak to vypukne. Touha po dokonalosti a ladění. Touha po vytvoření si toho svého vlastního hnízdečka podle svých snů. A už se nakupuje a kompletuje a designuje. Co naši domácnost vždycky krásně vyšperkuje, zútulní a povznese jsou polštářky. Polštářky všech tvarů, barev, velikostí i materiálů. Polštářky jednobarevné nebo strakaté hýřící všemi barvami.

Polštářky se hodí všude

Polštářky se hodí všude

Ať už se jedná o jednopokojový byt nebo vilu na předměstí, polštářky našemu domu vždy vdechnout kouzlo domova. Může si je dát do předsíně na lavici, do kuchyně na dřevěné židličky, do obýváku na gauč nebo do ložnice na postel. Taky je můžete rozvěsit na fošničku kolem postele dokola, jako opěrky pod záda. Polštářky dodají vaší domácnosti to správné kouzlo a vy se o ně za to musíte správně postarat. Polštářky někdy fungují jako houba, nasáknout všech pot a prach a nečistoty. Perte je proto často a předejdete tak výbuchu prachových alergii. Povlak vždy otočte a perte nejvíc na šedesát stupňů, aby se vám nezničili barvy.

Polštářky zútulní každou místnost

Polštářky zútulní každou místnost

Polštářky jsou i dobrým tipem jako dárek pro vaše blízké. Co takhle polštářek se setem povlaků na každé roční období. Na zimu se sobíky, na jaro se zajíčky, na léto s kytičkami a na podzim nějaké hezké barevné na zahánění chmur z deštivého počasí. Nebo můžete vyrobit vlastní povlak s batikou. Ale pak chce dobře znát vnitřní interiéry obdarovávaného, abyste se mu barevně strefili do gusta. Nikdo přeci nechce, aby jeho dárek skončil na půdě ve skříni. Tak vzhůru do díla. Pojďme tvořit a obdarovávat a tvořit a rozmisťovat.