Není pochyb o tom, že děti (a nejen ony) milují skákání na trampolíně. A není se čemu divit, koneckonců jim umožní vyskočit mnohem výše, než by to zvládly samy. Díky tomu pak mohou ve vzduchu provádět nejrůznější kousky, jako například salta.

 

Je proto jen pochopitelné, že ji mnoho lidí má na své zahradě. Zatímco dříve jsme je totiž našli pouze na poutích a podobných akcích, dnes si můžeme koupit svou vlastní prakticky v každém větším obchodním řetězci, minimálně coby sezónní zboží.

 

trampolina3

 

Ovšem to není vše. Ve specializovaných obchodech můžeme koupit i nejrůznější doplňky. Oblíbené jsou například nejrůznější sítě, které zabraňují tomu, aby dítě dopadlo mimo trampolínu. To značně zvyšuje jeho bezpečnost, neboť si lze snadno představit, jaké by mohl mít takový pád následky.

 

Mimoto zde má i trampolína náhradní díly Beanbag. Zde se ale mnoho lidí ptá, zda jsou vůbec potřeba. Koneckonců se ve své podstatě jedná o poměrně jednoduché zařízení, takže není důvod, proč bychom museli jeho části vyměňovat.

 

Opak je ale pravdou. Podobně jako cokoliv jiného, i trampolína se může rozbít. Zvláště, pokud koupíte levný model v některém z obchodních řetězců. Nejčastějším problémem pak bývá ulomená noha či prasklý šev, avšak může se rozbít i mnoho dalších věcí. Například prasknutí pružiny není tak vzácné, jak by se mohlo zdát.

 

trampolina1

 

Je jasné, že v tomto případě chceme naši trampolínu opravit. A právě k tomuto účelu potřebujeme náhradní díly. Je však dobré si zajistit předem, kdo je prodává, a za jakou cenu. Ono totiž nemusí být jednoduché najít takové, které budou pasovat přesně. Proto je lepší být předem připraven.

 

Samozřejmě je dobré si předtím odpovědět na otázku, zda se oprava vůbec vyplatí. Nebude nakonec výhodnější koupit rovnou novou? Pokud se už pro to rozhodnete, pak rozhodně sáhněte po kvalitnějším výrobku. Věřte, že se to nakonec vyplatí.

5/5 - (1 vote)