Potřebujete nastartovat podnikání? Už bylo dost krize? Chcete otevřít nový podnik? Chystáte se udělat velkou tlustou čáru za nezdarem? Od teď chcete vydělávat? Máte problémy, dluhy nebo exekuce? I v takových případech se volí právě úvěr, abychom své podnikání ještě alespoň nějakým způsobem zachránili.

V případě potíží, ale i dluhů nebo exekucí je zde úvěr s dlouhou dobou splácení, až 30 let a nízkými splátkami. Schválení může proběhnout do 24 hodin a to kompletně i včetně ocenění nemovitosti. Pro úvěr nemusíte nikam chodit, bohatě postačí, když si sednete k notebooku nebo ani nemusíte vstávat z gauče a můžete si ho vzít klidně na klín. K vyřízení totiž potřebujete pár základních dokumentů. Převod financí probíhá do 24 hodin.

Podnikatelské úvěry se mohou nazývat různě. Najdete je jako hypotéky bez registrů nebo bez doložení příjmů.

Takovým produktem je i nebankovní americká hypotéka.

Znamená právě podnikatelský úvěr určený firmám, podnikatelům a OSVČ.

žena notebook na klíně

Podnikatelé nejvíce žádají právě hypotéky bez registrů, u kterých se nenahlíží do registrů dlužníků. Nenahlíží se do bankovního ani nebankovního systému, takže podnikatelé, kteří mají záznam, mohou úvěr naprosto bez problémů získat.

Dalším podobným úvěrem je také bez doložení příjmů. Další nejčastější úvěr, který si podnikatelé žádají, proto je zde možnost získání úvěru s velice lukrativními podmínky jako je nedokládání daňového přiznání.

úvěr vyřízení

A jaké budou další podmínky úvěru?

Léty prověřený systém včetně dlouhodobé komunikace s klienty a podnikateli nám říká, že je nejlepší zvolit pevnou úrokovou míru, proto je úroková sazba pevná neboli neměnná. Navíc můžete ručit naprosto jakoukoliv nemovitostí, jako je byt, dům, pozemek, haly, komerční objekty, firemní budovy, restaurace, penziony, areály, nájemní domy a mnoho dalšího.

Hypotéku také můžete kdykoliv předem naprosto bez jakýchkoliv postihů nebo sankcí splatit a to opravdu kdykoliv během doby splácení.

Úvěr pro podnikatele snadno a jednoduše. Bez zbytečných komplikací. To je cesta, kterou snad v dnešní době chtějí jít všechny firmy i podnikatelé.