Hormony dělají divy, to je pravda. Mnohdy za to mohou právě hormony, že maminky bezmyšlenkovitě utrácejí a nakupují další a další oblečení. Přestože již mají doma plnou vybavenou komodu, takže už další kousky nepotřebují. Často to svedou právě na to, že to oblečení bylo přece tak roztomilé, takže to jejich miminko prostě musí mít. Nemůže existovat, aniž by mělo tohle body nebo tenhle overal.
Je však potřeba si uvědomit, že spousta oblečení pro miminka je příliš.

kojenec

Velmi často se pak stává, že jej miminko buď nikdy neoblékne, nebo jej na sobě bude mít pouze jednou. A věřte tomu, že oblečení z druhé ruky se dnes opravdu špatně prodává. Je to z toho důvodu, že je nabídka tohoto oblečení tak veliká. Lidé jsou jí přesycení a už jednoduše nemají zájem. Abyste tak byli úspěšní a oblečení opravdu prodali, musíte nabízet kus tak do 20 Kč. Pak se ještě najdou lidé, kteří to za tuto cenu http://www.stoplusjednicka.cz/narodila-se-carevna-katerina-velika koupí. Nebo darovat nejlépe zadarmo. Což je ale škoda, vzhledem k tomu, kolik peněz jste do nákupu vrazili vy. Zvlášť, když si uvědomíte, že si to děťátko ani jednou nestihlo obléct.

chlapec

Co by vám však ve vaší výbavičce nemělo chybět? Samozřejmě jedna až dvě soupravičky. Soupravy můžete vybírat dvoudílné, třídílné, čtyřdílné a dokonce i pětidílné. Součástí pak mohou být kojenecké dupačky, košilky, body, čepičky, rukavičky nebo papučky. Záleží, pro jakou soupravu se rozhodnete.
Taková kojenecká souprava je výborná na cestu z porodnice domů, na vítání prvních návštěv či na návštěvu doktora. Vaše miminko je nádherné tak, jak je, to je samozřejmost. Kojenecký set však jeho krásu ještě více podtrhne a zdůrazní jeho nevinnost. Můžete vybírat jak z neutrálních barviček – bílá, krémová a hnědá jsou nádhernými jemnými barvami, které se hodí pro holčičku i chlapečka. Jestliže jste si jistí, co se vám narodí, můžete vybírat přímo pro dotyčné pohlaví. Klasikou je samozřejmě růžová pro holčičky a modrá pro chlapce.