Jako hodně malí si pamatujeme jenom pár základních věcí. Pár úryvků, nějaké matné vzpomínky. Až postupem věku si částečně vzpomínáme na každodenní život s rodinou, přáteli a autoritami, například učitelkami ve školce. Vybavujeme si různé zážitky. Uplyne ještě pár let a jsme v pubertě a pak už rázem dospělí. Stále rádi vzpomínáte na dětství? V minulosti bývaly jiné hračky, nebylo jich tolik, ani tak velký výběr, co ale zůstalo stejné, jsou domečky. Jistě jste si také jako děti stavěli různé bunkry, kam jste se schovávali. Takové malé doupě jsme si stavěli ze židlí a deky, nebo nám pomohli rodiče a postavili něco na zahradě.dřevěný domeček
· Stany, domečky, prolézačky, teepee to všechno milují děti i v dnešní době.
· Sháníte pro děti stan na zahradu? Vyberte originální, malovaný, krásný a jedinečný s motivy aut, princezen nebo rovnou ve tvaru indiánského stanu jako teepee. Lehce jej na zahradě složíte a vaše malé ratolesti si mohou hrát několik dalších dní.

Zábava od rána až do večera

Zábavu od rána až do večera mohou zažívat i ti nejmenší. A večerem to nekončí, protože kam půjdou spát, no přeci ven do stanu! Pro ně je to báječný zážitek a nádherně strávené chvíle.
Interaktivní zábava
Máte doma malého zvědavce? V tom případě jistě vymyslíte nějakou hru, kterou ho zabavíte na hodiny. Schovávačka, skrýš ale i místo pro odpočinek, to všechno může zastřešovat domeček. V něm si děti mohou hrát, ale také odpočívat. V klidu může jejich mozek zpracovat veškerá data, která přes den nasbírali, ale když si hrají, tak neznají mezí. Interaktivní zábavu jim dopřejete i s těmito výjimečnými a krásným produkty.domeček
Stany a domečky, pro naše prcíčky https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-hracky-na-ven-a-zahradu/detske-stany-a-domecky-pro-deti/.
· Letní krásné počasí často vyzývá k tomu, abychom byli venku na zahradě od rána až do večera a mnohdy se dětem nechce ze zahrady nebo hřiště ani pozdě v noci. Dopřejte jim pobyt na čerstvém vzduchu v krásném letním počasí i v noci, když mohou se svými kamarády přespat venku. Zábava, která je nejenom baví, ale prožijí díky tomu i výjimečný zážitek.