Chcete dětem dopřát zdravý pohyb a čerstvý vzduch? Jak ale skloubit tyto dvě vlastnosti dohromady? Když jsou děti venku, musí se něčím zabavit, jinak vám okamžitě zase zalezou zpátky k počítačům a mobilům. Právě pro tyto případy jsou zde TRAMPOLÍNY! Trampolína je skvělý prostředek, jak dopřát dětem pobyt na čerstvém vzduchu a jak jim zároveň úplně nevinně zajistit pohyb, protože děti se při skákání náramně baví. Mají dostatek energie, aby vydržely skákat pomalu celé hodiny i celé dny, takže jim můžete dopřát vyvážený pohyb, čerstvý vzduch a ještě navíc velkou zábavu.

skok

Ø Trampolíny jsou skvělé nejenom pro děti, ale zabaví se na nich i dospělí. Možná jste to netušili, ale mají vysokou nosnost a proto na ně mohou vlézt i dospělí. Často jsou trampolíny využívány i pro účely hubnutí.

Zabezpečeno ochranou sítí

Člověk nikdy neví, kdy může náhoda udeřit a právě pro tyto případy, protože obzvlášť u dětí, které jsou svými činy často naprosto nepředvídatelné, jsou zde tyto trampolíny, zabezpečeny ochrannou sítí, aby se našim nejmenším nic nemohlo stát. Věřte, že ochranná síť tam není jenom tak pro zábavu, ale především pro ochranu. A to z toho důvodu, že brání dětem, aby nevypadly ze skákací plochy. Může se totiž podařit, že děti vyskočí více, než by chtěly, nebo se špatně odrazí a letí jiným nepředpokládaným směrem, například mimo skákací plochu a právě pro tyto případy, je zde bezpečnostní síť, která vrátí vaše dítě hezky na skákací plochu. Je to jako takový další „odrazový můstek“, který chrání a brání proti nežádoucím situacím a především chrání naše děti před dalšími modřinami nebo nedej bože zlomeninami https://www.goodjump.cz/detska-trampolina-s-ochrannou-siti.

trampolína

Ø Dětské trampolíny z naší nabídky jsou zaměřeny na parádní zábavu, na dovádění bez starostí, ale také především klademe vysoký důraz na bezpečnost.