v v=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Zde na těchto stránkách se dozvíte vše o chovatelské stanici Ken`Ichi Ai, která se zabývá chovem psů plemene Akita inu. Toto plemeno je pro zkušenější jedince. Totiž co se týče povahy, tak mívá klidnou, ale jsou časté výkyvy až agresivity. Určitá část pramení z toho, že byli dříve používaný na psí zápasy. Pokud je, ale pán zvládne, tak jsou věrní až za hrob. Tuto jejich vlastnost můžete vidět ve filmu Hačikó. Je to film podle skutečné události a je až neskutečné, jak jsou tito psi oddaně věrní. Když se podíváme na využití plemene v dnešní době, tak mají uplatnění třeba i policie a to díky jejich skvělé učenlivosti.

věrný přítel

Další vlastnost kvůli, které je oceníte. Štěkají velmi zřídka, vlastně jen v případech, že se cítí ohrožení nebo z jiných závažných důvodů. Zajímavostí je, že Akity jsou velice čistotné. Čistí se podobně jako kočky, jazykem. Co by vás taky mohlo zajímat je délka života – 10 – 12 let. Což je úctyhodný věk. V podstatě, když si přečtete něco o Akitách, tak zjistíte, že je ideálním plemenem. Pokud uvažujete o pejskovi na zahradu, tak už teď můžete mít vybráno. Obvyklá Akita inu cena je okolo 15 000,- až 25 000,- Kč. Zde na stránkách je možnost poslat dotaz a zjistíte přesnou cenu.

společník na cesty

Chovatelská stanice již měla dostupných několik vrhů a pokud najedete do sekce plánované, tak zjistíte kdy a jaký dva jedince budou připouštět. Všechno jsou to psy a fenky s výbornými výstavními výsledky. Pokud už jste si jistí a chcete štěňátko, tak doporučuji zarezervovat. Pomocí poslaní dotazu přímo na stránkách. Je to vymyšleno, tak aby to bylo jednoduché a rychlé. Nemusíte se ani bát, že by to mohla být nějaká pofidérní stanice, jelikož má mnoho ocenění a pořád se snaží zlepšovat se. Mít psa s PP se vyplatí. Za prvé víte jeho původ, za druhé znáte zdravotní stav i jeho předků a za třetí nepodporujete množírny.